Hotel GOLDEN - kerkon puntor dhe puntore

Jepet me qera nga: hotele golden-B 22 Krr 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkojme nje mbikqyrse (pastruse)orari punes prej ora 16 deri ora 21 mbramje per informata tjera hajdi ne hotel
Gjendemi ne kilomentirin e III-të Prishtinë - Podujevë
Kerkoj edhe nje rexepcionist apo rexepcioniste por ora osht nate23deri 8 mengjes
Per informata te tjera na kontaktoni në:

+377 (0) 45 459 777
00377-44 40-00-16 wiber
fix 038735773
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim