Ipen banesat me qera

Jepet me qera nga: Nasuf 27 Gsh 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: Gustav Major
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Ipen banesat me qera te kolegji fama.
Banesat leshohen me qera me dhoma apo e dhe banesa ne tersi sipas nevoje.

Banesat jane plotsisht te renovuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim