Ipet dhoma me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: Ismet 25 Shk 02:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Adresa: rr. Fa Noli
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet dhoma me qira afer Gjimnazit sami Frasheri dhe kolegjit Dardania dhoma eshte e mobiluar ka tre shtreter paisje kuzhine , lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim