Ipet dhomat me qera per femra ne pejton

Jepet me qera nga: dritoni 08 Shk 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: pejton
Komuna: Prishtinë
leshoj dy dhoma dyshe ne lagjen pejton per femra dhe ka gjitha kushtet per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim