JAP LOKAL ME QERA

Jepet me qera nga: Besim Maxhuni 23 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jap me Qera Lokalin 84m2 te Santeia afer Ringsit, saksishte ishe Lokalin "Lulishtja Kalia"Lokali eshte i renovuar dhe eshte i pershtatshum per gjdo bisnes. mun te kontaktoni edhe ne vaiber +37744198556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim