Jap dhom me qira

Jepet me qera nga: ilmije 23 Dhj 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardanija dhoma ka tre shtreter eshte e mobiluar ka paisje kuzhine shporet frigorifer lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim