Jap dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ilmije 25 Jan 02:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Jap dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania dhoma eshte e mobiluar ka rte shtreter paisje kuzhine ,shporet frigorifer lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim