Jap dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dh

Jepet me qera nga: ilmije 10 Dhj 02:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania dhoma eshte e mobiluar ka paisje kuzhine shporet, frigorifer ,lavatriqe uje ka 24 ore uje dhe mbeturinat i paguan pronari gjithashtu ka dhe internet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim