Jap dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ilmije 03 Dhj 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: Rr.Fa Noli nr.25
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania ,dhoma ka tre shtreter ka paisje kuzhine shporet, frigorifer,lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim