Jap dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ilmije 16 Dhj 01:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
Jap dhome me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania dhoma ka kete renditje:ka tre shtreter paisje kuzhine shporet frigorifer lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari gjithashtu ka dhe internet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim