Jap dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet 04 Jan 03:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Jap dhomen me qira afer Gjimnazit sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania dhoma eshte e mobiluar ka tre shtreter shporet frigorifer paisje kuzhine lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim