Jap gasonjere me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ilmije 25 Jan 03:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: rr.Fa Noli
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap gasonjere me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania gasonjera posedon dhom koridor banjo eshte e mobiluar uje ka 24 ore gjithashtu ka hymjen e veqant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim