Jap me Qera Dhomen

Jepet me qera nga: Aferdita 14 Tet 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me Qera Dhomen per dy femra,perfshire banjon dhe kuzhinen,liftin,dhoma i plotson te gjitha kushtet per banim.Cmimi 120 € (dmth per dy femra) + Shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim