Jap me qera dhome me hyrje te veqante ne Aktash

Jepet me qera nga: Enver 17 Tet 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dhome me hyrje te veqante ne Aktash (Afer hotel Afa) Dhoma eshte e mobiluar dhe eshte e pershtatshme per Qift ose per 2 persona. 044/049 234-153
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim