Jap me qera dhome ne Aktash ( afer hotel Afa )

Jepet me qera nga: Enver 28 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

140 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dhome ne Aktash ( afer hotel Afa ) e mobiluar dhe me hyrje te veqant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim