Jap me qera dhome ne Prishtine

Jepet me qera nga: egzon 15 Gsh 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: jap me qera nje dhom per dy persona meshkuj
Sipërfaqe: 16 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
jap me qera nje dhom per dy persona meshkuj ajo gjindet tek kompleksi qafa afer kuzhina popoullore prizreni ajo posedon krevat orman tavolin pune kuzhin banjo koridor leshohet per meshkuj te punsuar nje krevat kushton 50 euro plus shpenzimet e rrymes uj dhe berllog gratis kurse posedojm edhe wifi qe e paguajm bashkarisht .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim