Jap me qera dhomen ne Aktash ( afer hotel Afa )

Jepet me qera nga: Enver 19 Jan 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dhomen ne Aktash ( afer hotel Afa ) e mobiluar dhe e pershtatshme per qift ose studenta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim