Jap me qira dhoma për studente (f) në Prishtinë

Jepet me qera nga: blerim 16 Shk 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jap me qira dhoma për studente (f) në Prishtinë, te teatri ‘Dodona’, afër parkut të qytetit. tel 044259227 dhe 049259227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim