Jepet dhomë me qera

Jepet me qera nga: Argjend 20 Mar 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në Aktash afër hotelit Afa. Vetëm disa minuta larg fakultetit. Është e mobiluar dhe në katin e parë. 0038975466533 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim