Jepet dhome me qera

Jepet me qera nga: Argjend 02 Shk 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer hotel AFA ne lagjen Aktash dhe eshte afer universitit. Nr kontakt +38975466533(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim