Jepet dhome me qera

Jepet me qera nga: Argjend 10 Shk 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer hotelit Afa ne lagjen Aktash dhe eshte afer universitit iliria dhe universiretit shteteror. +389 75 466 533(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim