Jepet dhome me qera

Jepet me qera nga: Argjend 09 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer hotelit Afa, ne lagjen Aktash dhe eshte ne katin e pare. Vetem 5 minuta ne kembe deri ne qender. +38975466633 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim