Jepet dhome me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: argjend 28 Shk 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Adresa: Lord Bajron
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
banesa eshte afer hotelit AFA ne lagjen Aktash. eshte kati i pare dhe e mobiluar, vetem 5 minuta larg universitetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim