Jepet dhome me qera per meshkuj

Jepet me qera nga: kastriot 16 Sht 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: bill klinton
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet dhome me qera per meshkuj 1-3 persona ne lagjen dardania,uje24h shpenzime rryme dhe berllog.
Kati perdhes-podrum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim