Jepet dhome me qera

Jepet me qera nga: Ismet 04 Dhj 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Për vendbanimin: Hyrje e veçantë, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje dhome me qira per nje femer. Dhoma gjindet ne katin perdhes te shtepis ka hyrje te vecant dhe posedon ngrohje qendrore. Shtepia gjindet afer kolegjit 'Dardania' (rruga per kolovice) ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim