Jepet me qera dhoma

Jepet me qera nga: Bastri 04 Mar 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: Prishtine
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Lshoj me qera dhomen per dy persona dhoma ka kushte shume te mira per banim dhoma eshte ne kuader te baneses ka wifi tv mobile te reja preferohet per meshkuj dhoma gjendet te hotel afa 700m larg fakultetit ekonomik dhe juridik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim