Katin e shtepise me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: astrit 11 Pri 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR /

Komuna: Prishtinë
Jap me qira kat te shtëpisë (model banesor) ka një dhomë dite, dhomë gjumi, kuzhinë, banja, dhe ballkoni. Gjendet ne lagjen "Velania", afër (Sos-Kinderdorf) është me hyrje te veçante dhe e mobiluar. Preferoj qifte ose te punësuar. Çmimi 180 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim