Kekrkohet nje bashkbanuese femer ne Dardani

Jepet me qera nga: Gezim 11 Shk 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR /

Komuna: Prishtinë
Kerkoje nje bashkbanuese femer. Banesa eshte e posa renovuar siq shihet ne foto.
Banesa posedon te gjitha kushtet elementare, ka nxemje qendrore dhe FREE WIFI.
Banesa gjenet ne Dardani mbi kurriz hymja 7 afer kaffiteris "MELOS", mund ta shiheni edhe ne Googel MAP ku gjendet: https://www.google.com/maps/@42.6526281,21.1539202,197m/data=!3m1!1e3.
Nr kontaktues:
+377 44 417 348 viber
049 667 634 oferta hej
Cmimi 60.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim