Kerkohen banore femra

Jepet me qera nga: Fatmir 28 Sht 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

55 EUR / muaj

Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Kerkoj 4 banore (femra) konkretisht studente.
Banesa gjendet ne lagjen Ulpiana afer fakultetit te mjeksise dhe atij teknik, ploteson te gjitha kushtet per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim