Kerkoj 1,2 apo 3 bashkbanuese femra ne Dardani

Jepet me qera nga: Kaltrina 16 Mar 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR /

Komuna: Prishtinë
BANESA GJENDJET AFER PARKUT NE DARDANI KA DY DHOMA TE LIRA KUZHINEN DHE SALLONIN
QMIMI 50 ME KONTAKTONI NE VIBER +37745883693
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim