Kerkoj 2 ose 3 bashkbanuese ( f )

Jepet me qera nga: Fara 06 Maj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Banesa eshte me
1 sallon me kuzhin ,
2 banjo
Kati i pare , me nxemje qendrore funksionale gjate stines se dimrit dhe gjindet tek xhamia e llapit ose 1.5 km nga qendra .Qmimi 60 Euro per person.Ne qmim perfshihen : rryma ,uji ,mbeturinat ,nxemja qendrore ,wi-fi ,etj
Mob.Viber +37744503689
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim