Kerkoj Bashkbanus

Jepet me qera nga: xen 06 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj bashkëbanues , banesa gjëndet në lagjen e spitalit, rruga Mati 1 te shkoolla Pavaresia.Banesa èshtè bllok I ri , e pershtatshme për tè punesuar dhe student të fakultetit te mjekësisë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim