Kerkoj bashkbanues

Jepet me qera nga: blerim 07 Shk 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR /

Komuna: Prishtinë
kerkoj bashkbanues qmimi 50€ per person , dy bashknanues kerkoj , banesa eshte shum e mir ka kushte te mira banimi dhe gjendet ne qender ne ulpian.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim