Kerkoj cimer dhome

Jepet me qera nga: Lazi Jaha 04 Shk 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR /

Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Ulpian Hyrja D3. Perball caffe Mozart. Dhoma ka kuzhinen dhe ballkonin.kati 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim