Kerkoje 2 bashkebanuese

Jepet me qera nga: VSa 23 Shk 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR /

Komuna: Prishtinë
Kerkoj 2 bashkebanuese. Banesa gjendet te Lokalet e Lesnes, ka banjo dhe kuzhine. Cmimi per person eshte 50euro. per shkak te angazhimeve, shkruani ne viber: +37744467451
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim