Kerkoje bashkebanues.

Jepet me qera nga: Albioni 21 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkoj bashkebaunes. Banesa gjendet ne qender te Prishtines, perballe hotel Swiss Diamond dhe ka te gjitha kushtet per banim. Mund te me kontaktoni ne kete nr. te tel. 044/155-204. Me rrespekt, Albioni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim