Kerkojm 2 ose 3 bashkbanus M

Jepet me qera nga: Studenti 21 Shk 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojm 2 ose 3 bashkbanus, banesa gjindet ne Dardani mbi Kurriz kati i 3t.
banesa ka 2 dhoma te cilat kan dalje ne taras te madhe, qendrim ditor, kuzhin dhe trapezari,

qmimi nese jeni 3 veta ju bjen me pagu ka 50 euro. ndersa nese jeni 2 veta paguni nga 62.50 euro.
ne banesa ka wi-fi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim