Kerkojm bashkbanuese

Jepet me qera nga: linda 31 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR /

Komuna: Prishtinë
kerkojm nje bashkbanuese ,banesa gjendet ne breg te diellit te shkolla ismail qemaili.jemi dy vajza dhe banesa ka kushte shum te mira per banim .te interesuarat te lajmerohen ne nr 044838325 ose 049 725009 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim