Komoda

Jepet me qera nga: bledar 22 Pri 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR /

Komuna: Prishtinë
shitet komoda eshte dru 3 pjesshe dhe shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim