Konvikt per studenta

Jepet me qera nga: Arianit bytyqi 13 Shk 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR /

Komuna: Prishtinë
konvikt per studentet te gjinis mashkullore ne lagjen e muhagjereve pese minuta larg xhamis ofrojm banim per student pagesa fillestare behet 40 euro pastaj muajt tjere behet nga 35 me te gjtha shpenzimet si uji rryma berllogu etj. Konvikti ofron kushtet per gatim si plinin enet vajin kripen sheqerin dhe tosterin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim