LESHOJ DHOMA ME QIRA PER STUDENTE TE DODONA PER ..

Jepet me qera nga: Bujar Dje 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofrojmë Apartamente me qira për femra punëtore dhe studente.

Objekti modern i stilit konvikt gjendet përball Teatrit DODONA.

Apartamentet janë me dy, me tre dhe me kater shtretër.

Ne kuader të çmimit për banim hyn komplet infrastruktura komunale :

rryma , uji, ngrohja dhe interneti.kablloviku me kujtesen

Objekti ka mirmbajtjen e siguruar nga shtepiaket e apartamenteve

si dhe ka sigurimin fizik.

Ne keto apartamente nuk keni nevoj per qka te brengosuni

I mirëpresim banoret e interesuara.

Me respekt,

049472215 ose 044 472 215
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim