LESHOJ ME QIRA DHOMA SHE BANESA

Jepet me qera nga: AGIM KRASNIQI 19 Sht 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: DREG DJELLIT
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANES DHE DHOME ME QIRQ PER SUDENTE DHE FAMILJQR ASHTE E MOBILJE HYME TE VEQANTE DHE KA OBOR BANESA ASHTE KATI I PAR GJENDET AFERE FAKULTETI ILIRIJA DREGU DJELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim