LESHOJE DHOMEN ME KUZHIN DHE NJE BANJO

Jepet me qera nga: xhavit 04 Jan 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
LESHOJE DHOMEN ME KUZHIN DHE NJE BANJO ME HYRJE TE VEQANTE . DHOMA GJENDET NE AFERSI TE KOMPLEKSIT QAFA .INFORMATA NE TELEFON
044 310 139
SHIKO FOTOT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim