LESHOJE ME QIRA DHOMEN ME KUXHIN DHE NJE BANJO

Jepet me qera nga: xhavit 03 Jan 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
LESHOJE ME QIRA DHOMEN ME KUZHIN DHE NJE BANJO ME HYRJE TE VEQANTE DHOMA GJENDET TEK KOMPLEKS QAFA, INFORMATA NE TELEFON. 044 310 139 . SHIKO FOTOT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim