Leshohen Dhoma me Qera per Studente(Femra) ne la..

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: University Apartments 19 Maj 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lokacion Ideal! Kalabria afer "Rrethi-t" perball Shkolles se Mesme te Mjekesis. Nje ballkon te madh me pamje fantastike te ambientit perreth. Tersishte e mobiluar, Kuzhina dhe Banjo me te gjitha pajisjet percjellese te reja si; Shporet, Frigorifer, Rrobalarese, Tv Kabllore, Internet/WiFi.

Kontakt info:

Tel: 049-835-999
Email: uaprishtina@gmail.com
www.facebook.com/UAPrishtina

(NOTE: NUK I PERGJIGJEMI ZILEVE NE TELEFON,NESE DONI TE RUANI KREDI NA SHKRUAJ NE EMAIL)

Shikimi Baneses:
Cdo dite pune,prej 16h deri ne 17.30h
Per informata me te hollesishme kontaktoni si me siper.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim