Leshohet me Qira 1 Dhome me 1 Banjo ne Tasligje

Jepet me qera nga: Agon 03 Maj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

75 EUR / muaj

Adresa: Jepet me Qira 1 Dhome ne Tasligje
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me Qira 1 Dhome me 1 Banjo ne Lagjen Tasligje ideale per 1 Person. Dhoma gjindet ne Katin e 1 te shtepis dhe ka hyrjen e Vecant.eshte e Mobiluar.per informata me te hollsishme mund te me kontaktoni ne numrin edhe Mobilut edhe ne Viber i njejti numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim