Leshohet me Qira 1 Dhome me 1 Banjo ne Tasligje

Jepet me qera nga: Agon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshohet me Qira 1 Dhome me 1 Banjo ne Lagjen Tasligje ideale per 1 Person. Dhoma gjindet ne Katin e 1 te shtepis dhe ka hyrjen e Vecant.eshte e Mobiluar.per informata me te hollsishme mund te me kontaktoni ne numrin edhe Mobilut edhe ne Viber i njejti numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim