Leshohj dhoma me qera

Jepet me qera nga: Sabri 29 Shk 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

40 EUR / muaj

Adresa: Rr. Abdyl Frasheri Nr. 23
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma me qera per studente dhe te punesuara te mobiluara dhe me te gjitha kushtet si shtreter,dollap,tavolin,frigorifer,Tv dhe wifi..
Dhomat jane te pershtatshme dhe te banueshme vetem per femra.
Lagjia eshte mjafte e sigurt dhe urelidhse me te gjitha universitetet e Prishtines.
Lokacioni: 400m larg Fakultetit Ekonomik (3-5 min)
RR. Abdyl Frasheri Nr.23 Te VideoClub SABA
Tel: +377 44 158 750
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim