Leshoi dhome me qira afer shkolles se mesme Sami..

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 19 Shk 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR /

Komuna: Prishtinë
ofroj dheomen me qira afer gjimnazit Sami Frasheri dhe kolegjit Dardanija esht e mobiluar ka elemente kuzhine si dhe lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim