Leshoi dhome me qira afer shkolles se mesme Sami..

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 24 Shk 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR /

Komuna: Prishtinë
lshoj dhom me qira afer gjimnazit Sami Frasheri dhe fakultetit Dardania eshte e mobiluar ka 3 shtreter paisje kuzhina si dhe lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim